Danskeyfi Altunizade

BACHATA KURSU

Bachata şu anda Türkiye’deki en popüler Eşli Dans Çeşididir. Okulumuzda Bachata Dans Dersleri Profesyonel Bachata hocaları tarafından verilmektedir. 


Bachata Dans Kursu

Ritmin ve romantizmin doruklara ulaştığı bir müzik ve dans türü olan bachata, Dominik Cumhuriyeti’nden doğarak tüm dünya müzik ve dans tutkunlarını etkisi altına almıştır. Bachata dans kursu ile profesyoneller tarafından bachata ruhunu öğrenebilir ve hayatınıza renk katacak bu dansın felsefesiyle tanışabilirsiniz.

Bachata kısaca; kökeni Dominik Cumhuriyeti’ne dayanan, 4/4 ritimli, romantik bir müzik ve dans türü olarak tanımlanmaktadır. Gitarın ön planda yer aldığı baçata, vurmalı çalgılar ve bas gitar eşliğinde üç veya dört gitarla çalınabilir. Müzik ve dansı yaşam tarzı haline getirmek isteyen herkes için İstanbul bachata kursu olarak dans etmenin ötesinde, hayatınızı renklendirecek bir felsefeyi de öğrenmeye hemen başlayabilirsiniz.

İstanbul Bachata Kursu

Müziğe ve dansa merak duyan herkesin kolayca öğrenebileceği bachata, gitar, bango, maracas ve guiro gibi müzik aletlerinin ezgileriyle uyumlu bir danstır. İstanbul bachata kursu önerileri arasında her zaman ilk sırada yer alan kursumuz, bu dansın felsefesi ve tüm detayları ile tanışmak isteyenler için profesyonel eğitim vermektedir.

İlk kaydedilmiş bachata parçalarında 1961 yılında rastlanmaktadır. Uluslararası düzeyde bu müziğin ve dans türünün ise 1991 yılında Juan Luis Guerra ile tanınması sağlanmıştır. Zaman içinde dans pistlerinde en çok tercih edilen danslardan biri olan bachata ile hemen tanışabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Bachata Kursu

İstanbul’da dans ve müziğin ritmini yakalayabileceğiniz Üsküdar bachata kursu ile hayatınıza renk katacak yepyeni bir hobiyle tanışabilirsiniz. Bachata başta olmak üzere çeşitli dans türlerinde en iyi hocalar ve alanında uzman kişilerce verilecek eğitimler ile dans etme becerilerinizi ilerletebilir ve profesyonel bir dansçıya dönüşebilirsiniz.

Bachata dans kursu arayışında olanların ilk tercih edebilecekleri kursumuz sayesine sadece müziğin değil, hayatın da ritmini yakalayabilirsiniz. Popüler dans türlerinden biri olarak sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada geniş bir etki alanı yaratan bachata, dans ve müzik ile ilgilenen herkesin keyifle katılabileceği dans türlerinden biri olmayı başarmıştır. 

İstanbul Bachata Kursu Tavsiye

Tarihsel süreç içinde salsa ve merengue danslarının dışında dans pistlerinin tozunu attıran bir dans haline gelen bachata, doğduğu ada topraklarından tüm dünyaya yayılmayı başaran önemli bir dans türü olmayı başarmıştır. İstanbul Bachata kursu tavsiye ve yorumlarına göre en iyi eğitmenlerden dans eğitimi almak isteyenler için kurumsal dans kursumuz cazip seçenekleri herkes için bir arada sunmaktadır.

Kelime kökeni itibariyle ‘’acılı aşk şarkısı’ olarak dilimize çevrilen bachata, romantik ve tutkulu bir dans olması sayesinde sevgililer tarafından da tercih edilmektedir. Çiftler için veya bireysel olarak bu dansı öğrenmek isteyenler için özel eğitim programları ile herkes için profesyonel dans eğitimleri verilmektedir. Dünya genelinde en popüler ve romantik danslardan biri olarak geniş yankı uyandıran bachata öğrenmek için kursumuzdan profesyonel destek alabilirsiniz.

İstanbul Bachata Kursu Fiyatı

Zarif figürleri ve aşkı, tutkuyu yansıtan müzikleri ile ön plana çıkan bachata kursu kapsamında temel figürler kısa sürede öğrenilebilir. Bachata kursu fiyatları her bütçeye ve talebe uygun şekilde kursumuz tarafından belirlenmektedir. Müşteri beklentileri ve piyasa koşullarına göre uygun fiyat avantajlarından yararlanarak da bachata gibi büyüleyici bir dansı hemen öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Kursa kayıt olduktan sonra ortalama olarak 2 – 4 aylık sürelerde dansın temelini ve ana yapısında uzmanlaşmaya başlayabilirsiniz. Bachata dans kursu olarak hayatınıza renk katacak ve zarafeti, aşkı, tutkuyu doruklarda yaşamanızı sağlayacak bachata dansını hemen öğrenmeye başlayabilirsiniz. Daha pek çok farklı dans eğitimlerini de kursumuzdan talep edebilirsiniz.  

Neden Biz ?

Bachata Romantica

Romantik Latin Dansı Bachata

Bachata günümüzde git gide popülitesini arttıran adına dans geceleri düzenlenen popüler bir dans çeşididir.

Bizi Arayın
Yol Tarifi Al
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?