Danskeyfi Altunizade

ZUMBA DANS KURSU

Haydi Haraket Zamanı !!! Zumba ile Fitness yapıp vücudunuzu forma sokacak aynı zamanda eğleneceksiniz…

Zumba Dans Kursu

Zumba Dans Kursu

Dünyanın en popüler danslarından olan zumba, günümüzde egzersiz programlarının da vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Zumba dans kursu ile dansın doğal yapısı gereği ritmik, enerjik figürlerden oluşması sadece dans etmeyi sevenler için değil kilo vermek, fit görünmek veya dansın felsefesini öğrenmek isteyen herkes için uygundur.

1990’lı yıllarda ünlü dansçı ve koreograf Alberto Beto Perez tarafından Kolombiya’da ortaya çıkarılan bir dans ve fitness programıdır. Latin esintilerinin yer aldığı dansın dünya çapında popülerlik kazanmasında ise dans ve aerobik figürleri bir arada içermesinden kaynaklanmaktadır. İstanbul zumba kursu sayesinde zumba hakkında tüm detayları öğrenebilir ve hayatınıza renk katacak bir hobi edinebilirsiniz.

İstanbul Zumba Kursu

Latin rüzgarının dans ile vücut bulduğu zumba, dünya çapında en bilinen fitness ve dans programı olarak öne çıkıyor. Koreografisi içinde kumbiya, hip – hop, samba, salsa, merenge ve oryantal gibi birçok farklı dansın karşımı olarak öne çıkıyor. Ayrıca squat ve lunge egzersizlerine de bu dans içinde yer verilmiştir. İstanbul zumba kursu önerileri arasında kurumsal yapısı ve profesyonel eğitim kadrosu ile öne çıkan kursumuzdan size en uygun programı seçerek zumba ile hemen tanışabilirsiniz.

Fitness salonları ve dans kurslarının popüler danslarından biri olan zumba, her yaş grubundan ve kadın erkek herkes için uygun bir dans türü olarak geniş bir etki alanına sahiptir. Zumba egzersizleri genelde hızlı ve yavaş ritimli müzikler eşliğinde direnç çalışmalarından oluşmaktadır. Birçok farklı dans ve egzersizin karışımından oluşmasıyla vücut ritminin yakalanması ve fit bir görünüm elde edilmesi açısından da önemli bir dans türü olarak değerlendirilebilir.

İstanbul Anadolu Yakası Zumba Kursu

İstanbul’da profesyonel eğitmenler eşliğinde uzman bir dans kursundan zumba eğitimi almak isteyen herkes için kuruşumuzun avantajlı eğitim programları ilk sırada yer alıyor. Üsküdar zumba kursu ile Latin ritimlerini öğrenebilir ve vücudunuzun ritmini yakalayarak her zaman formda olabilirsiniz. Dans sanatına ilgi duyan veya bu alanda profesyonelleşmek isteyen herkes için zumba başta olmak üzere birçok dans türünde uzman desteğimiz devam ediyor.

Hayatına renk katmak ve zumba dans kursu ile birçok farklı eğitim faaliyetinden yararlanmak isteyen herkes için cazip seçeneklerimiz bulunmaktadır. Perez tarafından tüm dünyaya armağan edilen ve günümüzde kalabalık topluluklar ile aynı anda yapılabilen zumba için en doğru adresi güvenle tercih edebilirsiniz.

İstanbul Zumba Kursu Tavsiye

Dans kursu seçmeden önce birçok farklı kriteri değerlendirmeniz gerekecektir. Bu kriterler arasında özellikle eğitmenlerin profesyonelliği ve kurs olanakları ilk sırada yer alacaktır. İstanbul zumba kursu tavsiye ve yorumları içinde ilk sırada yer alan kursumuzu tercih ederek hayatınızın ritmini kolayca değiştirebilirsiniz.

Dans etmeyi seven ve dansa ilgi duyan her yaş grubundan ve her kesimden insan için profesyonel dans kurumuzun hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Dünyanın önde gelen danslarından biri olan zumba ile hayatınıza renk katacak bir serüvene hemen kursumuzda başlayabilirsiniz.

İstanbul Zumba Kursu Fiyatı

Zumba başta olmak üzere birçok dans türünü herkes için öğrenilebilir ve ulaşılabilir kılan kursumuzu tercih ederek en uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Zumba gruplarımız ile dans ve egzersizi aynı anda deneyimleyerek modunuzu yükseltebilirsiniz. Zumba kursu fiyatları en makul seçenekler ile kursumuz tarafından sunulmaktadır.

Hayatınıza renk katacak zumba dahil diğer birçok farklı dans türü için kuruşumu tercih ederek harekete geçebilirsiniz. Zumba dans kursu arayışında olan herkesin uzman eğitimcilerimiz eşliğinde en iyi eğitim programlarına katılmaları ve hayatın ritmini yakalamaları mümkündür.  

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Zumba Kursu

Spor yapmak istiyorsun ve spor yaparkende eğlenmek mi istiyorsun ?

Zumba sporla dansın harmanlanmasından oluşan eğlenceli bir fitness çeşididir.

Okulumuzda Zumba haftada 2 gün şeklinde işlenmektedir.

Bizi Arayın
Yol Tarifi Al
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?