Hip Hop Dans

Hip Hop içinizdeki enerjiyi dışarıy vurmanın en güzel yollarından biridir. Bu Kendinizi özgür hissedeceğiniz dansı gelin beraber öğrenelim.

Hiphop Dans Kursu

Bedeninizde Saklanan İsyanı Hip Hop Dansıyla Sahneye Taşıyın, Tekdüzeliğe Baş Kaldırın! Hip Hop Kursu Danskeyfi Altunizade Şubesinde

Asi ruhların dansı Hip Hop ile tanışın! İçinizdeki enerjiyi açığa çıkaracağınız, duygularınızı ve isyanınızı yansıtabileceğiniz Hip Hop dansı tam size göre…

Günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak sosyalleşmek ve dans tutkusunu hayata geçirmek, sağlıklı ve zinde bir bedene sahip olmak, beden ve müzik farkındalığını geliştirmek isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Müzik ve ritim algısından beden farkındalığına, sahne kullanımından jest ve mimiklerle ifade becerisine, Hip Hop figürlerinden Street Jazz koreografilerine kadar ihtiyacınız olacak teorik ve pratik dans etme bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli eğitim kurumu Danskeyfi Altunizade şubesi ile ulaşacaksınız.

Hip Hop Kursu; dans tutkusunu hayata geçirmek, bedenini güçlendirirken özgürce dans etmek, sosyalleşmek ve sınırlarını keşfetmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır.


Hiphop Dans Kursu

Hip hop dans, genelde rap müzik eşliğinde kafiyeli sözler ve ritmik müzik ile yapılanoldukça yaygın bir dans türüdür. Hiphop dans kursu olarak hip – hop kültürüne ait tüm detaylarla bu alanda tüm bilgi ve deneyimlerimizi sizlere profesyonel dans eğitmenlerimiz ile aktarıyoruz.

Hiphop kültürünün bir parçası olan ve hiphop müzik türü ile icra edilen bir dans olan hiphop dans, kökeni itibariyle sokak kültürüne dayanmaktadır. 1970’li yıllarda ortaya çıkan ve köken itibariyle ABD’de doğan bu dans türü zaman içinde birçok farklı stille zenginleşmeyi başarmıştır.

1980’li yıllarda ise özellikle Breakin Beat Street ve Wild Style gibi filmler hiphop dans stillerinin etkilenmesinde önemli bir paya sahiptir. Sokak kültüründe doğan hiphop, dans endüstrisi tarafından benimsenmeye başlanmasının ardından yeni tarz olarak da lanse edilmiştir. İstanbul hiphop kursu sayesinde hiphopun kendine has kültürüne ait figürler ve popüler hiphop dans estetiğini sizlerle
buluşturmaya devam ediyoruz.

İstanbul Hiphop Kursu

Son derece ritmik olması ve hareketli yapısı sayesinde hiphop dansı fiziksel açıdan da sınırlarını zorlamak isteyenler için ideal bir dans türüdür. Sokağın dinamizminden gücünü alan son derece enerjik bir dans türü olan hiphop, hem günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak hem de fiziksel olarak çok daha rahat hissetmek
isteyenler için ideal bir dans türü olarak görülebilir.

Müziğin ritmine göre doğaçlamalara da yer verilebilen hiphop dansının tüm inceliklerini öğrenmek için profesyonel eğitim metotlarımızı tercih edebilirsiniz. Street jazz ve hiphop figürleri başta olmak üzere birçok koreografilerde uzmanlaşabilirsiniz.

Dans etmeyi seven veya sevmeyen herkesin ilgisini çeken hiphop, zorlu figürleri kadar basit figürlerle de 7’den 70’e herkes tarafından sevilen bir dans olmayı başarmıştır. Üsküdar hiphop kursu arayışınızda her zaman kurumsal ve profesyonel yaklaşımla eğitimlerini sunan Danskeyfi, hiphop dansında uzmanlaşmak, eğlenceli vakit geçirmek ve farklı bir kültürle tanışmak isteyen herkesin ilgisini çekmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Hiphop Kursu

Hiphop kültürünün önemli bir parçası olan hiphop dans, 1970’li yıllarda ABD’nin New York kentinde yaşayan siyahi topluluklarda ortaya çıkmış ve temelleri Afrika kültürüne kadar dayanan bir dans türüdür. Afroamerikan kültürünün zengin bir parçası olan hiphop, aynı zamanda sosyal bir geçmişe de sahiptir.

Geçmişten günümüzde hiphopun geldiği nokta bu türün sadece bir dans veya müzik türü olarak görülmesinin ötesinde bir kültür olarak de değerlendirilmesini sağlamaktadır. Günümüzde popüler bir dans haline gelen hiphop kültürünü İstanbul hiphop kursu önerileri arasında her zaman önde gelen kursumuz ile sizlere sunuyoruz.

Hiphop kültürünü yakından tanımak ve bir parçası olmak isteyenler için hiphop dans eğitimlerimizi her zaman profesyonel eğitmenler ile sunuyoruz. Hiphop dans kursu olarak zengin hiphop kültürünü öğrenebilir ve tüm dans figürlerinde uzmanlaşmak için ilk adımı atabilirsiniz.

İstanbul Hiphop Kursu Tavsiye

Profesyonel bir dans kursunu tercih ederek başlı başına bir kültür ve sizin için farklı bir deneyim olacak hiphop dansı ile tanışabilirsiniz. İstanbul hiphop kursu tavsiye ve yorumlarında her zaman dans kültürüne özen gösteren Danskeyfi, yeni hobi edinmek isteyenlerden, hareketsiz bir yaşama elveda demek isteyenlere kadar herkese kapılarını açmaktadır.

Hiphop başta olmak üzer sayısız dans türü için geniş kurs olanaklarından da yararlanarak kendiniz için en uygun sınıfları seçebilir ve dans etmenin özgürleştiren özelliği ile tanışabilirsiniz. Dans etmeyi herkes için
kolaylaştıran kursumuzu tercih ederek hiphop kültürü ile hemen tanışabilirsiniz.
 

İstanbul Hiphop Kursu Fiyatı

Hiphop dans kursu fiyatlarında her zaman bütçe dostu seçenekler sunan Danskeyfi, dans etmeyi bir tutku olarak görmektedir. Bu tutkuyu yıllardır sizinle paylaşan kursumuzu tercih ederek profesyonel dans eğitmenlerinden en uygun hiphop kursu fiyatları ile eğitim almaya hemen başlayabilirsiniz. Sokak kültüründen doğan ve kısa zamanda tüm dünyaya yayılan hiphop, kırma, kilitleme ve patlatma gibi
birincil etkilerden sonra gelişen tüm figürlerle farklı bir deneyim sunmaktadır.

Hiphop kültürünün bir parçası olmak ve yaratıcı dans figürleri ile her zaman enerjik ve daha güçlü hissetmek isteyenler için hiphop ideal bir seçim olacaktır. Hiphop dans kursu olarak hiphop dansında günün stresini atmak ve sosyalleşmek için en iyi ders planından yararlanmanızı sağlıyoruz.  

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Hip Hop

Hiphop ile enejinizin doruklarına vardığınızı hissedeceğiniz, müziğin ritmini yalamak için uğraşacağınız ve kısaca özgür olacağınız hip hop ta deneyimli hocalarımız eşliğinde keyifli zamanlar geçirmek için sizleri bekliyoruz. 

Dance School & Studio Template Kit by Jegtheme
Copyright © 2021. All rights reserved.
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?