Danskeyfi Altunizade

Türkiye'nin Dansa Açılan Kapısı

1998 Yılında Üsküdar Altunizade bölgesinde  Kurulmuş olan Danskeyfi yıllarca binlerce Dansçı, Yüzlerde Eğitmen yetiştirmiş Türkiye’nin en büyük dans okullarından biridir. Çeşitli yerlerde şubeleri olup ilk kuruluş yeri Altunizade Şubesidir. 

Yaklaşık 800 metrekare olan okulumuzda 4 Salon, Bay Bayan soyunma odası, Kafe ve Dinlenme yerleri olup, Kuvvetli havalandırma ve Klima sistemleri mevcuttur rahat dans edebilmeniz için her imkan düşünülmüştür.

Okulumuz 2012 Yılında 198 Çift ile Türkiye Bachata Guinness Largest Rekorunun Sahibidir.

Okulumuz her yaştan amatörler ve profesyonel dans severler için bir referans noktasıdır. 

Her dans türü için mükemmel bir şekilde donatılmış 4 salonu vardır. Hayatının yönünü sadece sosyal dans yapmak isteyenler için değil, aynı zamanda dans etmeyi sürdürmek ve profesyonel dansçı olmak isteyenler için de doğru seçimi olarak göze çarpmaktadır.  Bir hobi ya da ilk kez başlayacaklar  ve sadece yüksek nitelikli öğretmenlerin kullanımına sahip profesyonel bir merkezin kalitesinden vazgeçmek istemeyenler için.

Optimal ve stratejik bir konumda bulunan Danskeyfi Altunizade şubesi şehrin her noktaya yakınlığıyla İstanbul’un en rahat ulaşım ağına sahip bölgesindedir.

Bizi Arayın
Yol Tarifi Al
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?