Çocuk Dans Kursu

Çocuklarınızı, çocuk dans kursu yazdırarak sağlıklı büyümesine yardımcı olmak ister misiniz? 

Uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen kursumuzda kayıtlarınızı mutlaka yapın! Kursta beden gelişimi ve fiziksel duruşun oturması ile başlanır. Bazı tarihi bilgiler ve dansın nasıl oluştuğundan bahsedilir. Kültürel açıdan donatılan çocuklar konunun temelinden eğitilir. 

Eğitimler başlangıç hareketlerinden itibaren nizami bir şekilde verilir. Çocukları zorlamadan eğlenceli aktivitelerle eğitmek her zaman en doğru olandır. Düzenli yapılmaya başlandıktan sonra alışkanlık haline geleceğinden emin olabilirsiniz! Arkadaşları ile vakit geçirmek isteyeceklerdir. Bu sebeple onları fazladan bir kursa bile yazdırmak isteyeceksiniz. 

Gelişimlerini izlemek sizin için oldukça büyük bir mutluluk kaynağı olacaktır. Onlarla berber evde de eğleneceğiniz kaçınılmaz olacaktır. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız! Haydi birlikte dans edelim!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Tango Dansı Nedir?

Çocuk Dans Kurslarının Faydaları

Yeni yetenekler ve hobiler kazandırarak büyüyen çocukların gelecekte sizlere teşekkür edecekleri kesinlikle olası bir durumdur. Çocuk dans kursu da en temel eğitimlerden bir tanesidir!

Dans sevgisini aşılayarak onların hem sosyal hem de daha sağlıklı bireyler olmasına katkıda bulunmuş olacaksınız. Kendini daha özgür biçimde tanıtan bireyler olacaklardır. Olgun, açık görüşlü ve özgüveni yüksek olan bireyler toplum önünde de kusursuz olacaklardır. 

Sanata olan bakış açıları gelişecektir. Entel bireyler olarak hayatlarında olumlu gelişmeler olacaklardır. Yaratıcılıkları artacak ve kendilerini geliştirmek için yeni düşünceler içinde olacaklardır. Hayattta onlar için nelerin pozitif olduğuna düzgün karar verecekler ve seçimlerini de etkileyecektir. 

Sağlık açısından faydalarına değinecek olurssak, gelişmis sportif bir vücut yapısında olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Özellikle duruş ve vücut şeklini göz önüne alırsak sizleri oldukça şaşırtabilir. Daha sayılamayacak kadar faydası olan dansı, küçük yaşta çocuklarınıza aşılamak onları hiçbir zaman yalnız bırakmayacaktır. Her zaman anlatacak anılarını da unutmamak gerek!

Uygun Dans Türü Nasıl Bulunur?

Dans tercihi yapmakta zorlanıyorsanız ilk yapmanız gereken sevdiğiniz müzikleri incelemek. Jazz müzikleri dinliyorsanız genel olarak Swing size uygundur.

Rap tarzı müzik türlerini seviyorsanız Hiphop’ı tercih edebilirsiniz. Rockn’ Roll dinlenler de kendilerini çok yormayacaktır direkt olarak Rockn’ Roll dans türüne doğru yönlendirebiliriz. Son olarak K-pop seviyorsanız K-pop danslarının yoğun gündemine kendinizi sokup o dans türünün insanları ile de kaynama sağlayabilirsiniz. 

Dans yeteneği gelişmiş olan kişilerle aynı kefeye koymamalısınız kendinizi. Daha yeni dans etmeyi öğrenen biri Tango yaparken zorlanması gayet doğaldır. Yeteneğinizi keşfetmek biraz sizin elinizde olan bir şey aslında. Düğünde eğlenirken aslında nasıl hareketler yaptığınızın farkında olacaksınız. Biraz araştırma yaparak hangi dans türünün sizin için iyi olabileceğini göreceksiniz. Sevdiğiniz dans türünü bulmak doğaçlama gelişince sizi daha da tatmin edecektir.Bir farklı tercih sorusu da şu olabilir, hobi mi profesyonel mi? Mesela çocuğunuzu küçük yaşta tango için eğitmek isteyebilirsiniz. Böylece onun hayatındaki değişikleri ona göre seçebilir ve basamak basamak ona yardımcı olabilirsiniz.

Çocuk Sınıfları

ÇOCUK SINIFLARI

5 – 13 Yaş Arası Çocuklar Arasında farklı yaş gruplarına hitap eden farklı danslarla sürekli yenilenen çocuklar için sınıflarımız açılmaktadır.

ÇOCUK DANSI

Zumba, Hiphop, Çağdaş dans gibi çeşitli dallarda sürekli güncellenen çocuk sınıflarımız olmaktadır.


Proesyonel. Eğitmenlerimiz ile çocuklarınızın sosyalleşmesine, kendilerine olan güvenlerinin artmasına, öğrenme becerilerinin en üst düzeye gelmesine destek oluyoruz

.
Denge, esnekleklik, kuvvet, koordinasyon gibi temel özellikleri kazandırıyoruz.


Çocuk Dans Kursu

Çocuklarınızın farklı hobiler edinmesi, beceriler kazanması ve farklı bir kültür ile tanışması
için çocuk dans kursu eğitimlerini tercih ederek onların hem eğlenmesini hem de
sağlıklı bir yaşamla tanışmasını sağlayabilirsiniz.

Dans etmek 7’den 70’e insan sağlığının hem fiziksel hem de ruhsal açıdan desteklenmesinde
birçok faydaya sahiptir. Günümüzde birçok dans türü aynı zamanda daha fit bir görünme sahip olmak isteyen ve kilo vermek isteyenler tarafından da spor olarak da tercih edilmektedir.

Çocukların erken yaşlardan itibaren aktif yaşama katılımlarını desteklemek, özgüven kazanmalarını sağlamak ve onların farklı kültürlere ait dansları öğrenere dünyayı tanımalarına da destek alabilirsiniz. İstanbul çocuk dans kursu olarak her yaş grubuna özel dans eğitmenleri eşliğinde birçok farklı dans türüyle
tanışmalarına katkı sağlıyoruz.

İstanbul Çocuk Dans Kursu

Çocuklar gün içinde enerjilerini atmak için türlü oyunlar oynamaktadır. Bu oyunlar çoğu zaman tehlikeli olabileceği gibi yeterli uygun alana sahip olmamaları nedeniyle istedikleri gibi enerjilerini atmalarını da zaman zaman zor olabilir. Dans kursları ise erken yaşlardan itibaren çocukların zihinsel ve fiziksel
gelişimlerinin desteklenmesi açısından son derece faydalıdır.

Çocukların dans kurslarında alacakları eğitimler sayesinde aynı zamanda çok daha esnek bir
yapıya kavuşmaları da desteklenir. Özellikle küçük yaşlardan itibaren dans ile tanışan çocukların ilerleyen dönemde farklı spor türlerinde de çok daha başarılı oldukları görülmektedir.

Okul çağındaki çocuklarda ise dans okul ve sınav stresinin azalmasında faydalı olabileceği gibi odaklanma ve öğrenme konusunda da becerilerinin geliştirilmesine olumlu katkılar sağlamaktadır. Üsküdar çocuk dans kursu olarak her yaş grubundan çocukların zumbadan modern dansa, oryantal danstan bachataya, salsadan hip hopa kadar birçok popüler dans ile tanışmalarını sağlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Çocuk Dans Kursu

İstanbul Anadolu Yakası’nda çocuklarınız için güvenli bir dans kursu seçmek isteyenler için her zaman bir numaralı tercih olan Danskeyfi, ister çocuklarınız için isterseniz de kendiniz için yeni bir hobiyle ve kültürle tanışmanızı sağlamaktadır. Dans etmek sadece fiziksel ve ruhsal olarak fayda sağlamaz, aynı zamanda başlı başına kendine has bir kültürü olan dans kültürü ile tanışmanızı da sağlar.

Çocuk sınıflarında verilen dans eğitimlerinde özellikle çocukların fiziksel gelişimlerini destekleyecek aktiviteler uygulanır. Denge, esneklik, kuvvet ve koordinasyon gibi temel bileşenlerden oluşan dans öğretilerinin tercih edilmesiyle çocukların çok daha sağlıklı ve aktif bir yaşamla tanışmaları desteklenmektedir. Çocuk dans kursu sayesinde çocuklarınızın kendi yaş gruplarındaki sınıflarda pedagojik eğitimlere sahip uzman eğitmenlerle birçok dansı öğrenmelerini sağlayabilirsiniz.

5 – 13 yaş gruplarına hitap eden birçok farklı dans türüyle uzman eğitmenler tarafından dans kültürü çocuklara tüm yönleriyle öğretilmektedir.  İstanbul çocuk dans kursu önerileri arasında ilk sırada yer alan kursumuz sayesinde çocuklarınızı güvenle yepyeni bir kültürle tanışmasını sağlayabilir ve onların geleceğe çok daha donanımlı bir şekilde hazırlanmalarına katkı sağlayabilirsiniz.  

İstanbul Çocuk Dans Kursu Tavsiye

Çocuklar için dans kursu seçiminde birçok detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Kurumsallık, eğitmen kadrosu, kurs başarısı ve daha birçok önemli detay bu kapsamda incelenmelidir. Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz ve onların birçok farklın dans ile tanışarak daha güçlü bir fizik ve daha güçlü bir zihin ile hayata atılmalarını desteklemek için dans kursumuzu tercih edebilirsiniz.

Çocuklar ve yetişkinler için özel sınıflar, alternatif danslar ve uzman eğitimciler tarafından verilen tüm eğitimlerimiz sayesinde İstanbul çocuk dans kursu tavsiye ve yorumlarında Danskeyfi olarak her zaman ilk sırada yer almaya devam ediyoruz.  

İstanbul Çocuk Dans Kursu Fiyatı

Çocuklar için özel sınıflarda ve uzman eğitmenler eşliğinde verilen dans eğitimleri çocuklarınızın çok daha sağlıklı bir yaşamla tanışmaları ve onların yepyeni hobiler kazanarak mental açıdan da hayata bir sıfır önde başlamalarını sağlayabilirsiniz. Çocuk dans kursu fiyatları her zaman aile bütçesi düşünülerek en uygun kurumsal fiyat politikalarıyla belirlenmektedir.

Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz kursumuz yıllardır devam eden çocuk dans atölyeleri ve çocuk dans sınıfları ile birçok avantajı sizlere sağlamaktadır. Çocuklar için son derece eğlenceli ve öğretici olan kursumuz çocuk dans kursu arayışınızı kurumsal bir dans stüdyosu ile sonlandırmanızı sağlayacaktır. Çocuklarınızın ilgi alanına göre birçok farklı dans türünde eğitim almalarını
sağlayabilirsiniz. 


Kontenjan sınırlıdır.


Detaylı Bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Çocuk Sınıfları

Çocuklar için tek bir dalda değil, değişik dans çeşitlerimiz mevcuttur detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bizimle irtibata geç

Danskeyfi Altunizade 

Copyright © 2022 

Bizi Arayın
Yol Tarifi Al
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?